Zmiana czasu a czas pracy

An
Ania

Zmiana czasu a czas pracy

26 października 2020, 12:13 - pn

Hej podsyłam fajny artykuł odnośnie zmiany czasu na zimowy i rozliczaniu tej jednej godziny podczas zmiany nocnej :)
https://egpp.pl/zmiana-czasu-jak-rozlic ... e-pracy-2/
An
Ania

Re: Zmiana czasu a czas pracy

26 października 2020, 12:14 - pn

A tak z innej beczki, czy tylko mnie dobija ta zmiana czasu.. jakby mało się ostanio złego działo to jeszcze na dobitkę, tak szybko zapada ciemność :(
ME
MEllody

26 października 2020, 14:13 - pn

Ania pisze:
26 października 2020, 12:13 - pn
Hej podsyłam fajny artykuł odnośnie zmiany czasu na zimowy i rozliczaniu tej jednej godziny podczas zmiany nocnej :)
https://egpp.pl/zmiana-czasu-jak-rozlic ... e-pracy-2/
Heheh no ja właśnie nigdy nie pracowałam na nocnych zmianach, a zawsze mnie ciekawiło jak wygląda w praktyce ta jedna godzina dodatkowa :D Dzięki za info :D :D
mi
minka

28 października 2020, 07:38 - śr

U nas w firmie mieliśmy takie zmiany. Rozliczali nas z tego, zawsze było ok. W zasadzie to księgowa rozliczała
Ju
Jurek

16 listopada 2020, 07:34 - pn

O zmianie czsu już dawno zapomniał.. Jak żyjecie w pandemi?? :roll:
El
Eli

16 listopada 2020, 14:47 - pn

ja prawdę mówiąc wogóle nie odczułam zmiany czasu, pewnie przez to siedzenie w domu... Już nawet nie wiem jaki dzień tygodnia, najgorzej, że po pracy nawet na spacer nie ma jak iść, bo już ciemno jak nie wiem co
Da
Damek

17 listopada 2020, 16:51 - wt

noo :/ fajne to nie jest :cry:
Ko
Kolon

20 listopada 2020, 08:01 - pt

Już niedługo święta, więc jakoś na razie może uda się zapomnieć o innych sprawach, pandemii, praworządności i tego typu
Go
Gość

20 listopada 2020, 14:07 - pt

Jeśli nas zmakną na święta to żadna przjemność :/

Wróć do „ZUS i prawo pracy”