Zmiana czasu a czas pracy

Li
Lilu

Re: Zmiana czasu a czas pracy

27 listopada 2020, 15:51 - pt

zobaczycie, minie 24:00 i od nowa 2020 rok bedzie :)
Ir
Irko

30 listopada 2020, 08:53 - pn

Będzie dobrze, ja Wam mówię :) Koronawirus się skończy i będziemy jeżdzić, latać i podróżować jak zawsze . Więc tylko czekac do stycznia
Wi
Wicher

01 grudnia 2020, 14:41 - wt

Myślicie, że do stycznia się to wszystko skończy? oby.. bo juz mamy wszyscy dość.
https://egpp.pl/niedzielski-od-wtorku-t ... -od-srody/
eg
egpp komentarz

04 grudnia 2020, 12:29 - pt

Podróże na wakacje. A teraz proszę o opinie o business management. Zastanawiam się czy by teraz nie wziąć sobie tego na rok, bo widzę, że i doradztwo i szkolenia i reklama też jest. A reklama to mi teraz bardzo by się przydała.. jak ktos ma jakieś zdanie na ich temat, czy współpracy, to poproszę.
eg
egpp reklama

22 grudnia 2020, 00:47 - wt

ja moge jak najbardziej polecić reklamę na egpp.pl Jakiś czas temu, na wakacjach wziąłem abonament i skorzystałem z moożliwości wrzucenia baneru reklamowego na ich stronie i się opłacało, bo miałem kilka złoszeń i zapytań o ceny i usługi. Na dwa z nich odpowiedziałem i zlecenia były na trzy miesiące. Teraz sam mam zamiar zgłosić się z ofertą do kilku firm, i zobaczymy, jest myślę szansa na jakąś kolejną współpracę, może nawet na dłuższy kontrakt..
Wątły
Kontakt:

11 sierpnia 2022, 04:52 - czw

Ogólnie jeśli już piszemy o wakacjach to ja również jestem zdania, że niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć także jak najwięcej na temat tego co zapakować dziecku na kolonię. Myślę, że niezwykle ciekawie o tym napisano w https://visiton.pl/news/106-sponsorowan ... lonie.html i na pewno takie porady są czymś bardzo ważnym.

Ostatnio przesunięty w górę 11 sierpnia 2022, 04:52 - czw przez: Anonymous.

Wróć do „ZUS i prawo pracy”