5 sposobów na to, by Twoje emaile były bardziej przekonujące

Biznes i finanse

Wiesz jak ważny jest email marketing dla każdego biznesu i istnieje kilka sposobów na optymalizację kampanii email marketingowych. Ale co jeśli masz ogromną listę subskrybentów? Jak możesz sprawić, aby otworzyli oni Twoje emaile? Jak sprawić, aby klikali na linki?

W tym poście omówimy 5 sposobów na to, aby Twoje emaile były bardziej perswazyjne. Tak więc, zacznijmy od pierwszego sposobu, aby Twoje e-maile były bardziej perswazyjne.

1. Użyj wezwania do działania (CTA)

Call to action jest najważniejszym elementem maila. To właśnie w tym miejscu czytelnik musi kliknąć w link, aby zapoznać się z treścią. To nie jest tak, że musimy być nachalni w naszych mailach, ale musimy dostarczyć wartość i przekonać czytelnika do podjęcia akcji. Tak więc, CTA powinno być czymś, co jest bezpośrednio związane z treścią maila.

2. Zamieść ofertę w swoim emailu

Ludzie mają tendencję do ignorowania ofert w emailach. Tak więc, kolejną najlepszą rzeczą do zrobienia jest stworzenie oferty i włączenie jej do swojego maila. To dlatego, że kiedy subskrybent otwiera e-mail, oferta będzie pop up. Tak więc, uczynić go nieodpartym dla czytelników poprzez włączenie wspaniałej oferty.

3. Dodaj obrazy do swoich emaili

Wiemy, że e-maile są bardziej interaktywne niż tekstowe i dlatego większość ludzi woli otwierać e-maile z obrazem. Możesz użyć obrazów, aby dodać trochę osobowości do e-maili. Dzięki temu czytelnik poczuje się związany z Twoją marką.

4. Wykorzystaj siłę niedoboru

Skąpstwo jest jednym z najpotężniejszych narzędzi, które mogą pomóc w przekonaniu czytelników. Kiedy czytelnik widzi, że jest jedyną osobą, która ma dostęp do oferty, wtedy sprawia, że czytelnik jest bardziej skłonny do podjęcia działania.

5. Utrzymuj swoje e-maile krótkie

Najlepszym sposobem na utrzymanie krótkich maili jest utrzymanie ich w charakterze osobistym. Czytelnicy zaczną ignorować Twoje maile, jeśli nie będziesz używał ich imion w mailach.

Wnioski:

Czy szukasz więcej sposobów, aby Twoje e-maile były bardziej przekonujące? Jeśli tak, to ten artykuł na pewno pomoże Ci to osiągnąć. Więc, idź naprzód i zacznij używać tych wskazówek.