6 powodów, dla których Twój projekt strony internetowej jest zły

Biznes i finanse

Projekt strony internetowej to pierwsze wrażenie Twojej marki. Sposób, w jaki projektujesz swoją stronę internetową, jest jak pierwsze wrażenie Twojej marki. Ludzie, którzy widzą Twoją stronę internetową, będą oceniać Twoją firmę. Tak więc, musisz zaprojektować profesjonalnie wyglądającą stronę internetową dla swojej marki.

Powinieneś wiedzieć, że każda strona internetowa jest unikalna. Nie możesz zmusić innych, aby zobaczyli Twój projekt strony internetowej. To jest Twój biznes, więc musisz zbudować profesjonalną stronę internetową dla swojej firmy. To jest jak budowanie domu. Powinien mieć wszystkie wymagane funkcje dla twojego biznesu.

Oto 6 powodów, dla których Twój projekt strony internetowej jest zły.

1. Nie jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych

Liczba użytkowników urządzeń mobilnych rośnie z dnia na dzień. Jeśli więc nie zoptymalizujesz swojej strony pod kątem urządzeń mobilnych, to tracisz potencjalnych klientów.

2. Słaba prędkość ładowania strony

Ludzie nie odwiedzają stron, których ładowanie trwa długo. Upewnij się więc, że Twoja strona ładuje się w krótkim czasie.

3. Słaba optymalizacja pod kątem wyszukiwarek

Wyszukiwarki takie jak Google, Bing i Yahoo są najbardziej popularnymi wyszukiwarkami na świecie. Więc jeśli nie jesteś zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek to zmniejszy się Twój ruch.

4. Brak bezpieczeństwa

W internecie jest wielu hakerów, którzy kradną Twoje informacje. Tak więc, musisz upewnić się, że masz dobry system bezpieczeństwa dla swojej strony.

5. Słabe wrażenia wizualne

Strona internetowa powinna być łatwa w użyciu. Nie można zaprojektować strony internetowej dla osoby, która nie ma doświadczenia. Upewnij się więc, że strona internetowa jest prosta dla twoich odbiorców.

6. Nie jest responsywna

Ludzie nie odwiedzają strony internetowej, która nie jest responsywna. Tak więc, trudno będzie zobaczyć stronę na tablecie.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “Jak rozpoznać, że masz zły projekt strony internetowej”. Jeśli stoisz przed tym samym problemem to nie martw się. Wymieniłem kilka powodów, dla których Twoja strona jest zła i jestem pewien, że te problemy zostaną naprawione.